TERMOPAK
Fundamentalna działalność firmy to produkcja, serwis oraz sprzedaż w dziedzinie przemysłowych systemów pakowania. Oferujemy maszyny pakujące w folię termokurczliwą oraz maszyn służących do produkcji opakowań. Do chwili obecnej firma wyprodukowała tysiące maszyn, które pracują nie tylko w Europie, lecz także w USA oraz innych krajach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty oraz usługi były na najwyższym poziomie.

Nasze cele realizowane są poprzez stosowanie nowoczesnych metod zarządzania jakością opartych o ISO 9001:2000 oraz nieustanne doskonalenie oferowanych przez nas wyrobów i usług. Naszym celem jest również poszukiwanie rozwiązań przyjaznych dla człowieka oraz środowiska naturalnego. Za obowiązek stawiamy sobie rzetelną analizę potrzeb klientów, co pozwala nam dostosować ofertę do obecnego zapotrzebowania rynkowego. Niezwykle ważna jest dla nas satysfakcja i zadowolenie współpracujących z nami klientów. Dzięki nieustannemu rozwojowi technologicznemu, a także wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, jesteśmy w stanie stawić czoła nawet najbardziej wymagającym zamówieniom.

Jesteśmy w stałej współpracy z naszymi odbiorcami podczas całego procesu eksploatacji naszych towarów i usług. Nasi specjaliści służą pomocą zarówno w okresie trwania gwarancji jak i po jej zakończeniu. Serwis TERMOPAK zapewnia kompleksową obsługę serwisową oraz oryginalne części zamienne i materiały eksploatacyjne podczas całego okresu użytkowania naszych wyrobów.

Fachowcy tworzący naszą firmę chętnie pomogą Państwu w zakresie kompleksowych rozwiązań technologicznych oraz optymalnej konfiguracji maszyn dla wskazanych produktów. Po dostarczeniu maszyny do Państwa firmy, nasi pracownicy pomogą w uruchomieniu każdej maszyny, a także przeszkolą przyszłych użytkowników danej maszyny z zakresu jej obsługi.

Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z nami marka TERMOPAK na zawsze będzie kojarzyć się z wysoką jakością, solidnością, funkcjonalnością oraz trwałością maszyn pakujących, a także z wysokim poziomem obsługi klienta. Nasza działalność była niejednokrotnie doceniana i nagradzana między innymi na licznych targach maszyn pakujących.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt

TERMOPAK
Tadeusz Okoń
woj. Opolskie,
46-325 Rudniki, Porąbki 26
email: serwis@termopak.eu
email: bok@termopak.eu

Dział techniczny:
mobile: 608 359 428
mobile: 604 224 056
fax: +48 34 3591 581
email: solidpack@onet.pl

Dział sprzedaży:
tel.: +48 34 3595 101
tel.: +48 34 3591 582
fax: +48 34 3591 581
email: solidpack@onet.pl
email: packmann@packmann.pl
email: biuro@packmann.pl
email: spares@packmann.pl